Logi sisse

Kaotasid parooli?
Pole veel registreeritud? Registreeru

Ostukorv

Teie ostukorv on tühi.

Telli ja kogu krediiti iga tellimusega!

Kogu krediiti Tark Catering cashback süsteemiga!

Miks me cashback süsteemi lõime?

Kas oled kunagi avanud mõne menüü ja avastanud, et täna on sinu lemmiktoit soodushinnaga? Päev läheb kohe paremaks eksole! Tark Catering on loonud cashback süsteemi just selleks, et iga toode meie laiast menüüst oleks meie püsikliendile soodushinnaga.

Kuidas cashback süsteemi kasutada?

Cashback annab sulle 2% igalt ostult tagasi. (Cashback süsteemi kasutamiseks tuleb endale teha Tark Catering veebilehel kasutaja ja tellimuse tegemisel tuleb olla meie lehele sisse logitud. Näiteks kui ma tellin 100€ eest Tark Catering tooteid, siis laekub mulle 2€ väärtuses krediiti, mida minu järgmiselt tellimuselt saab maha arvestada. Kogunenud cashbacki on võimalik kasutada 24tunni möödudes eelmisest tellimusest.

Kuidas cashback süsteem töötab?

Kasutaja kontole laekub tellimustelt tagasi saadud krediit ning seda on võimalik oma järgmise tellimuse esitamisel rakendada. Krediit kehtib 6 kuud, seega selle aja jooksul tuleb esitada uus tellimus, millelt arvestatakse eelmise tellimuse 2% krediidina maha.

Cashback süsteem ei laiene teistele kampaaniapakkumistele. Tark Catering jätab endale õiguse teha cashback süsteemis kõiki muudatusi ilma eelneva teavituseta.

Loo konto siin